Közlemény C-19

KÖZLEMÉNY

1. A március 11-i kormánydöntés iskolánk programjait és életét az alábbiak szerint módosítja:

2. A március 15-i emlékműsort a tervezett időpontban, péntek 5. órában megtartjuk, de a szokásostól eltérően nem az aulában közösen, hanem az osztálytermekben televíziós közvetítés formájában. Az adott időpontban minden osztály ugyanazt a műsort nézni az osztályfőnök felügyeletével, a nem osztályfőnök kollégák szabadon választhatnak, hogy melyik osztályhoz csatlakoznak.
Ünnepi ruha viselete a kihirdetéstől eltérően nem kötelező, de a kokárda igen.

3. A DÖK által kezdeményezett péntek esti Letenyey bál elmarad, bizonytalan időre elnapoljuk.

4. A hétfő reggeli áhitat a szokott időben, első órában, osztálykeretben, televízión keresztül történik a soron következő evangélikus lelkész által meghatározott istentiszteletet vagy prédikációt nézzük.

5. Minden iskolabezárással kapcsolatos intézkedés csakis kormányzati szinten dől el, és csak akkor, attól válik hivatalossá és kötelezővé, hogy az igazgató személyesen vagy az osztályfőnökökön keresztül azt közli a közösséggel. Mindenféle egyéb találgatás értelmetlen és fölösleges, semmilyen álhírnek, rémhírnek senki ne adjon hitelt és ne erősítse, terjessze!

6. A vírusjárvánnyal kapcsolatban rendszeres tájékoztatók érkeznek a hivatalos szervektől, amelyek rendelkeznek az utazásokkal, külföldi utakkal kapcsolatban, a higiénés előírások vonatkozásában, a gyülekezési szabályokról, a bejelentési kötelezettségekről, stb. Mindezen tájékoztatókat a Kréta naplóban tesszük a diákok és szülők számára elérhetővé.


Bányai György
igazgató

 

Aktuális

Default Image
VaKáCiÓ Iskolánk nyári ügyeleti rendje: Minden szerdán 8.00-12.00 Telefonszám: 0630/883-8514 Diákoknak ügyintézés: Iskolai nyári…
Köszöntöm az Iskolaközösséget! Ma van Trianon 100. évfordulója, és nincs iskola, nem tudunk együtt emlékezni, nincs nagyszabású…
Default Image
Járművezetői tanfolyam idén is a Letenyeyben Iskolánkban T- és B-kategóriás járművezetői tanfolyam indul. A képzésen bárki…
2020 vegzostablok
Kedves Végzősök! Fogadjátok szeretettel a tantestület búcsúztató videóját! Link: https://youtu.be/mvHV3wvFXCM
lf logo uj
Igazgató úr üzenete a ballagó diákokhoz! https://www.youtube.com/watch?v=O5uonZyEL_U