Tájékoztató 3.

TÁJÉKOZTATÓ DIÁKOKNAK

Kedves Növendékeink ha van köztetek néhány olyan „elvetemült” – és tudom, hogy van, aki elveszítette a jelszavát vagy valami miatt nem tud belépni az e-naplóba, legkésőbb hétfő 12:00 óráig e-mailben ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. ) jelezze! Az e-krétában fogjátok megkapni a hétfői házi feladatokat. Ne feledjétek! Találkozunk online hétfőn 8.15-kor az áhitaton.

Továbbá azok is jelezzenek, akiknek nincs otthon biztosítva a korlátlan internet hozzáférésük.

Addig is 0. Házi feladat: mindenki készítsen egy új gmailes e-mail címet melynek az erősen ajánlott felhasználói név regisztrációja: a saját neved és a születési dátumod kombinációja.

Bányai György
igazgató

Aktuális

csengetes2020
ciposdoboz2020
felkialtojel
Elkészült az iskolánkat bemutató videó! Ismerj meg bennünket egy virtuális nyílt nap keretében! Link: https://youtu.be/3r-QgseoVq0
informacio 20201112