ECL vizsgák

Az áprilisi ECL vizsgák elmaradnak

A PTE Operatív Stáb 26/2020. (III. 16.) döntése értelmében a veszélyhelyzet fennállására tekintettel, a Kormány ez irányú intézkedéseivel összhangban, határozatlan időre felfüggeszti a PTE bármilyen nyelvvizsgáztatási tevékenységét, így a vizsgákat későbbi időpontra szükséges halasztani.

A döntés értelmében az áprilisra tervezett nyelvvizsgák egységesen egy későbbi - egyelőre ismeretlen időpontra kerülnek áthelyezésre. Amint a járványügyi helyzet és a kormányzati intézkedések lehetővé teszik, azonnal kiírásra kerül az új időpont, amelyről legkésőbb 2 héttel a vizsga előtt e-mail-ben tájékoztatást kapnak az érintettek.

A jelentkezések érvényesek, amennyiben a vizsgadíja befizetésre került. A befizetett vizsgadíj nem vész el! Az érvényes jelentkezéssel rendelkezőknek további teendőjük nincs, a regisztráció automatikusan az új időpontra is érvényes.

További információkért, kérjük, fokozottan figyeljék az ECL vizsgaközpont honlapját és Facebook oldalát.

Aktuális

csengetes2020
ciposdoboz2020
felkialtojel
Elkészült az iskolánkat bemutató videó! Ismerj meg bennünket egy virtuális nyílt nap keretében! Link: https://youtu.be/3r-QgseoVq0
informacio 20201112