ECL vizsgák

Az áprilisi ECL vizsgák elmaradnak

A PTE Operatív Stáb 26/2020. (III. 16.) döntése értelmében a veszélyhelyzet fennállására tekintettel, a Kormány ez irányú intézkedéseivel összhangban, határozatlan időre felfüggeszti a PTE bármilyen nyelvvizsgáztatási tevékenységét, így a vizsgákat későbbi időpontra szükséges halasztani.

A döntés értelmében az áprilisra tervezett nyelvvizsgák egységesen egy későbbi - egyelőre ismeretlen időpontra kerülnek áthelyezésre. Amint a járványügyi helyzet és a kormányzati intézkedések lehetővé teszik, azonnal kiírásra kerül az új időpont, amelyről legkésőbb 2 héttel a vizsga előtt e-mail-ben tájékoztatást kapnak az érintettek.

A jelentkezések érvényesek, amennyiben a vizsgadíja befizetésre került. A befizetett vizsgadíj nem vész el! Az érvényes jelentkezéssel rendelkezőknek további teendőjük nincs, a regisztráció automatikusan az új időpontra is érvényes.

További információkért, kérjük, fokozottan figyeljék az ECL vizsgaközpont honlapját és Facebook oldalát.

Aktuális

Reggeli áhítat - 2020-03-27 Éjjel pedig, a negyedik őrváltás idején odament hozzájuk a tengeren járva. Amikor a tanítványok…
Az áprilisi ECL vizsgák elmaradnak A PTE Operatív Stáb 26/2020. (III. 16.) döntése értelmében a veszélyhelyzet fennállására…
Kedves Szülők, Kedves Növendékeink! Eltelt az első munkahét, amelyet próbának szántunk: a digitális iskola kialakítása és…
Kedves Növendékeink! A mai napon a tantestület maratoni értekezletet tartott, hogy kitalálja és megszervezze, miképpen lehet a…
TÁJÉKOZTATÓ DIÁKOKNAK Kedves Növendékeink ha van köztetek néhány olyan „elvetemült” – és tudom, hogy van, aki elveszítette a…