!!! Közlemény !!!


Ezúton értesítem az érintett nyolcadikos diákokat, hogy a járványügyi helyzet súlyosbodása miatt a számukra 2021. március 3-ra hirdetett gimnáziumi szóbeli meghallgatás ELMARAD. Az idei tanévben később sem tartunk szóbelit. Erről az érintettek írásbeli értesítést nem kapnak.

A pontszámítás alapja ennek megfelelően az alábbiak szerint  változott:

  • központi írásbeli dolgozatok eredményeiből max.: 50-50 pont azaz 100 pont érhető el (50%).
  • hozott pontok: az alábbi öt tantárgy 5.,6.,7. év végi és 8. félévi eredménye alapján: magyar nyelv- és irodalom (tantárgyak átlaga); történelem, matematika, idegen nyelv, természetismeret (5., 6. év végi), biológia 7.év végi valamint 8 félévi jegyeinek összege. Mindezek összege szintén max.: 100 pont. (50%).

 

Minden tanulót, aki a gimnáziumi képzésünkre jelentkezett, ezen pontok százalékos értékei alapján rangsorolunk.

 

Aktuális

tajekoztato-page-001
Ideiglenes felvételi jegyzék Gimnázium ideiglenes felvételi jegyzék - Gimnázium ideiglenes felvételi jegyzék - akadémistákkal -…
!!! Közlemény !!! Ezúton értesítem az érintett nyolcadikos diákokat, hogy a járványügyi helyzet súlyosbodása miatt a számukra…
ecl2021 aprilis
csengetes2020
felkialtojel
Elkészült az iskolánkat bemutató videó! Ismerj meg bennünket egy virtuális nyílt nap keretében! Link: https://youtu.be/3r-QgseoVq0