Szalagavató 2019

Az idei szalagtűzésünket is megelőzte a sok táncpróba, izgulás, készülődés, felfordulás. Azt kell mondanunk: megérte, öröm volt bennük gyönyörködni. Igazán ünnepi, felemelő. szemet gyönyörködtető volt  végzős diákjaink sora! Gyerekekből valóságos hölgyek és urak váltak a szemünk láttára.  Nem csak az iskola, de a végzősök életének egyik legnagyobb eseményére került sor, impozáns helyszínen, impozáns rendezvény keretei között.

Galéria az alábbi linken érhető el: Galéria


Aktuális

2020 tanevinf
ecl 2020 szept
Default Image
Megérkeztek az ECL bizonyítványok.Átvehető az iskolában!
erasmus flag
Iskolánk 2019-1-HU01-KA102-060170 regisztrációs számmal ERASMUS+pályázatban vett részt, az Európai Unió finanszírozásában. Link:…
Diákigazolvánnyal kapcsolatos tudnivalók Az egészségügyi veszélyhelyzet megszűnésével kapcsolatosan 2020. június 17. napján…