Az áprilisi ECL vizsgák elmaradnak

A PTE Operatív Stáb 26/2020. (III. 16.) döntése értelmében a veszélyhelyzet fennállására tekintettel, a Kormány ez irányú intézkedéseivel összhangban, határozatlan időre felfüggeszti a PTE bármilyen nyelvvizsgáztatási tevékenységét, így a vizsgákat későbbi időpontra szükséges halasztani.

A döntés értelmében az áprilisra tervezett nyelvvizsgák egységesen egy későbbi - egyelőre ismeretlen időpontra kerülnek áthelyezésre. Amint a járványügyi helyzet és a kormányzati intézkedések lehetővé teszik, azonnal kiírásra kerül az új időpont, amelyről legkésőbb 2 héttel a vizsga előtt e-mail-ben tájékoztatást kapnak az érintettek.

A jelentkezések érvényesek, amennyiben a vizsgadíja befizetésre került. A befizetett vizsgadíj nem vész el! Az érvényes jelentkezéssel rendelkezőknek további teendőjük nincs, a regisztráció automatikusan az új időpontra is érvényes.

További információkért, kérjük, fokozottan figyeljék az ECL vizsgaközpont honlapját és Facebook oldalát.

Aktuális

Default Image
VaKáCiÓ Iskolánk nyári ügyeleti rendje: Minden szerdán 8.00-12.00 Telefonszám: 0630/883-8514 Diákoknak ügyintézés: Iskolai nyári…
Köszöntöm az Iskolaközösséget! Ma van Trianon 100. évfordulója, és nincs iskola, nem tudunk együtt emlékezni, nincs nagyszabású…
Default Image
Járművezetői tanfolyam idén is a Letenyeyben Iskolánkban T- és B-kategóriás járművezetői tanfolyam indul. A képzésen bárki…
2020 vegzostablok
Kedves Végzősök! Fogadjátok szeretettel a tantestület búcsúztató videóját! Link: https://youtu.be/mvHV3wvFXCM
lf logo uj
Igazgató úr üzenete a ballagó diákokhoz! https://www.youtube.com/watch?v=O5uonZyEL_U