Az áprilisi ECL vizsgák elmaradnak

A PTE Operatív Stáb 26/2020. (III. 16.) döntése értelmében a veszélyhelyzet fennállására tekintettel, a Kormány ez irányú intézkedéseivel összhangban, határozatlan időre felfüggeszti a PTE bármilyen nyelvvizsgáztatási tevékenységét, így a vizsgákat későbbi időpontra szükséges halasztani.

A döntés értelmében az áprilisra tervezett nyelvvizsgák egységesen egy későbbi - egyelőre ismeretlen időpontra kerülnek áthelyezésre. Amint a járványügyi helyzet és a kormányzati intézkedések lehetővé teszik, azonnal kiírásra kerül az új időpont, amelyről legkésőbb 2 héttel a vizsga előtt e-mail-ben tájékoztatást kapnak az érintettek.

A jelentkezések érvényesek, amennyiben a vizsgadíja befizetésre került. A befizetett vizsgadíj nem vész el! Az érvényes jelentkezéssel rendelkezőknek további teendőjük nincs, a regisztráció automatikusan az új időpontra is érvényes.

További információkért, kérjük, fokozottan figyeljék az ECL vizsgaközpont honlapját és Facebook oldalát.

Aktuális

Köszöntöm az Iskolaközösséget! Ma van Trianon 100. évfordulója, és nincs iskola, nem tudunk együtt emlékezni, nincs nagyszabású…
Default Image
Járművezetői tanfolyam idén is a Letenyeyben Iskolánkban T- és B-kategóriás járművezetői tanfolyam indul. A képzésen bárki…
2020 vegzostablok
Kedves Végzősök! Fogadjátok szeretettel a tantestület búcsúztató videóját! Link: https://youtu.be/mvHV3wvFXCM
lf logo uj
Igazgató úr üzenete a ballagó diákokhoz! https://www.youtube.com/watch?v=O5uonZyEL_U
Felvételi Eredmények Megérkeztek Győrből a végleges felvételi ererdmények. A felvett növendékek oktatási azonosítóját hozzuk…