Végzősök támogatói vacsorája 2022

Végzősök támogatói vacsorája

Két éves kényszerszünet után, újra nagyszabású támogatói vacsora volt a Letenyeyben, csütörtökön.

Felelevenítettük a régi nemes hagyományunkat: a fenntartó adta a disznókat, gazdák – vendéglősök feldolgozták és csütörtökön este a mi kis iskolánk pazar étteremmé változott végzős diákjaink és vendéglős kollégáink nem kis munkája révén. Több, mint 160 vendéget fogadtunk, az előételektől (kocsonya, disznósajt, hús pástétom)kezdve, az orjalevesen keresztül a sülteken, a kolbászon, véres- májas hurkán át a desszertig büféasztalos rendszerben kínáltunk disznótoros lakomát, korlátlan mennyiségben. A hatalmas munka, óriási erőfeszítés, nem csak a kollégák részéről követelt áldozatot, de a végzős növedékeink is nagyon odatették magukat, köszönet érte mindnyájuknak. Az est színvonalát emelte a Fütyülős tánccsoport produkciója, akikkel hagyományosan jó a kapcsolatunk, ezúttal is köszönjük részvételüket és hangulatteremtő aktivitásukat, valamint Csordásné Bárányos Márta és Cservenka Gábor kollégák salsa táncóráját is. Megérte a fáradozás, a jelentős bevétel a végzősök költségeit legalább részben fedezik.

 

További cikkek

Kapcsolat

Felcsúti Letenyey Lajos Gimnázium Technikum és Szakképző Iskola

Cím: 8086 Felcsút, Fő út 191.

Telefonszám: +36 (30) 883-85-14

E-mail: [email protected]

Webcím: https://letenyeyiskola.hu/

Facebook: https://www.facebook.com/letenyeyiskola/

Instagram https://www.instagram.com/letenyeyiskola/